Ürünler

Kategoriler

  Kargo ve İade

  Blufenix.com.tr, müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olarak iş yaşantısına devam etmektedir.

  - Ücretsiz Kargo

  Siparişleriniz MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresine 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişiniz onaylandıktan sonra kargo takip numaranız sistemde kayıtlı mail adresinize gönderilecektir.

  - Ücretsiz İade

  Satın aldığınız ürün veya ürünleri, iade formunu doldurarak, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, MNG Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Ürün veya ürünlerin iade edilebilmesi için iade şartlarına uyması gerekmektedir.

  - İade Şartları

  Kullanılmamış, etiketleri çıkartılmamış, ve ambalajı zarar görememiş ürünleri, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde MNG Kargo ile iade edebilirsiniz. İade işleminin gerçekleşmesi için, ürün iade formunun doldurularak ürün ile beraber gönderilmesi gerekmektedir. Farklı bir kargo firması ile gönderildiği takdirde, gönderim ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır.

  ​​​​​​​​​​​​​​​​​İade formu için tıklayınız.

  - Geri Ödemeler

  İade ettiğiniz ürün veya ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Blufenix.com.tr iade paketinizi teslim aldıktan sonra, 10 gün içerisinde bankaya iletilmektedir.

  - İade Adresi

  Blufenix.com.tr, 
  Fatih Mahallesi 1191 sokak no31/M  Gaziemir/İZMİR

  Destek için;  destek@blufenix.com.tr